• baner-2.jpg
  • baner-7.jpg
  • baner-6.jpg
Smaller Default Larger

b_120_0_16777215_00_img_aktualnosci_loga_orange_grodzisko.jpgNasza Biblioteka przystąpiła do programu "Orange dla bibliotek" organizowanego przez Fundację Orange. Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by Biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi. Biblioteka może wykorzystać dotacje na swoje cele statutowe, a w szczególności na pokrycie kosztów z tytułu opłat instalacyjnych, aktywacyjnych, abonamentowych oraz sprzętowych niezbędnych do zapewnienia dostępu do Internetu, a także na zakup materiałów oraz prowadzenie projektów o charakterze edukacyjnym.