b_120_0_16777215_0_0_images_phocagallery_inne_imprezy_dzien_kobiet_2019_dzien_kobiet_2019-8.jpgW ostatni dzień karnawału Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Grodzisku Dolnym zorganizowały gminne święto kobiet. W tym roku miejscem spotkania była remiza strażacka w Chodaczowie. W imprezie wzięło udział ok. 150 osób. W tej liczbie należy wymienić wszystkie seniorki z Klubów Seniora, zespoły działające pod patronatem Ośrodka Kultury oraz dyrektorki i kierowniczki podległych jednostek i przedstawicieli Urzędu Gminy.

Część artystyczną dla gości zaprezentowały zespoły „Wiola”, „Leszczynka” i „Grodziszczoki”, a okolicznościowe życzenia dla pań złożyli Wicewójt Mariusz Jasic i Sekretarz Gminny Adam Chmura. Natomiast gości zabawiał do późnych godzin wieczornych zespół muzyczny „Za żelaznym mostem” grający muzykę biesiadną.

Organizatorzy, czyli Gminna Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury dziękują za wsparcie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Grodzisku Dolnym i Sołtysowi wsi Chodaczów.

Więcej zdjęćw naszej Galerii