b_120_0_16777215_00_images_phocagallery_inne_imprezy_andrzejki_seniorzy_2018_andrzejki_seniorzy_2018-26.jpgAndrzejki to czas wróżb, dla grodziskich Seniorów jest to również świetny pretekst do wspólnej zabawy i ostatnich przed Adwentem tańców. Z tej okazji, w ubiegłą sobotę, wprawdzie sporo czasu przed Wigilią św. Andrzeja, zaplanowano kolejne spotkanie zaprzyjaźnionych klubów z Chodaczowa, Grodziska Dolnego i Górnego, Opalenisk i Wólki Grodziskiej.

Sołtys Chodaczowa - pan Staszek wie co Seniorom w duszy gra, więc znów zaprosił w swoje gościnne progi. I jak w poprzednich latach, po odśpiewaniu soczystego „Sto lat” przy klimatycznej muzyce zaczęły się tańce, hulanki, swawole. Być może sprzyjający od Wisłoka wiatr, bądź dobry parkiet w remizie chodaczowskiej sprawił, że prezentowane były wszystkie możliwe figury i style taneczne: razem, osobno, wespół, gromadnie, solo, wolne, szybkie i z piruetami itd.. Niepodobna zliczyć.

Zapewne wielu młodych ludzi nie potrafiłoby wykrzesać i uskutecznić tak dobrej zabawy. Słodkości i jadła przygotowane przez wszystkie kluby smakowały wybornie. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w organizację tej przedniej imprezy.  

Więcej zdjęć w Galerii